חידוש אספלט בחניה

סימון וצביעת כבישים

ענף סלילת הכבישים בישראל התפתח בשנים האחרונות הודות לכניסה של טכנולוגיות חדשניות לסלילה וסימון כבישים. חברת שחר ופלג מחלב בע”מ מתעדכנת בכל החידושים בתחום הזה, ובשילוב עם ידע וניסיון רב בתחום, אנו מבצעים עבודות סימון וצביעת כבישים ברמה הגבוהה ביותר.

כל פרויקט שיצא תחת ידינו תוכנן בקפידה תוך שימוש בידע הרב של הצוות המקצועי שלנו; אנו מבצעים עבודות סימון וצביעת כבישים עבור סוגי כבישים רבים ברחבי הארץ.

גלריית תמונות

כיצד מתבצע תהליך סימון/צביעת כביש?

צביעת כבישים בישראל מתבצעת על ידי שימוש בצבע לבן וצהוב (במרבית המקרים) והיא חיונית כדי לסמן נתיבי תנועה, מדרכות, והכוונה. תהליך סימון/צביעת כביש צריך להתבצע באופן הבא כדי להבטיח את הבטיחות של הנוסעים בדרכים:

  1. תכנון מקדים של הצביעה – תחילה, יש לקבוע אילו סימונים אמורים להיות על כבישים חדשים או אילו סימונים צריך לחדש בכבישים קיימים. לאחר מכן, יש לתכנן כיצד לבצע את הצביעה, באילו צבעים, ובאילו מכונות יש להשתמש.
  2. הכנת הכביש לצביעה – יש להכין את הכביש לצביעה על ידי שיפוץ שלו, הסרת השכבה העליונה של הכביש, או ציפוי חדש באמצעות אספלט.
  3. צביעה – צביעה וסימון של כבישים מתבצעת בשעות הלילה כדי למזער הפרעה לתנועה ולמנוע פגיעה בציבור הנהגים. צוות צביעה צריך לכלול צוות תפעולי ופקחי תנועה אשר סוגרים את המסלולים הנדרשים. לאחר סגירת הכבישים המיועדים לצביעה, צוות הצביעה יצבע/יסמן את הכביש בהתאם להנחיות.
  4. בקרת איכות – לאחר גמר צביעה/סימון כביש, חשוב לבצע בקרת איכות כדי לוודא שכל הסימונים בוצעו כהלכה ועל פי ההנחיות שניתנו מראש.

צביעת וסימון כבישים מהווים משימה חיונית, ראשונה במעלה בחשיבות בטיחותית, אשר צריכה להתבצע בהתאם להוראות קפדניות של בטיחות ואיכות. בנוסף, יש להשתמש בצבעים העומדים בתקנים הנדרשים (תקן 1871) אשר קובעים באילו צבעים מותר להשתמש למטרה הזו. מלבד זאת, חשוב להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית עם צוות אשר מתאם את כל השלבים ומוציא אותם לפועל בצורה הטובה ביותר.

עם ניסיון רב שנים של קרוב לשני עשורים, חברת שחר ופלג מחלב בע”מ מעניקה שירותי סימון וצביעת כבישים עבור סוגים רבים של פרויקטים. חברתנו ביצעה שלל עבודות צביעה וסימון כבישים בכל רחבי הארץ באופן המקצועי ביותר, ואנו ממשיכים במסורת המצוינות שלנו עם כל שנה שעוברת. הצוות המנוסה שלנו יתאים עבורכם את השירותים שאתם זקוקים להם. פנו למוקד שלנו בכל עת כדי לקבל מענה מהיר עבור כל שירות מאילו שאנו מציעים ללקוחות פרטיים, לחברות, וכן לעיריות ומועצות מקומיות.

יצירת קשר מהירה!

    הזמנת עבודה לחצו לקבלת הצעת מחיר