קרצוף / ריבוד כביש

הכבישים ברחבי הארץ סופגים את העומס של מיליוני כלי רכב הנוסעים עליהם במהלך הימים, מה שגורם לסדקים ופגמים נוספי בכבישים. באמצעות קרצוף/ריבוד כבישים עם כלים, מכשירים, וצוות מקצועי, ניתן לתקן כבישים מכל הסוגים ולהפוך אותם לבטוחים לנסיעה. חברת שחר ופלג מחלב בע”מ, המתמחה בעבודות כביש, חניות, ועבודות משלימות, ביצעה פרויקטים רבים של קרצוף וריבוד כבישים בישראל עם תוצאות איכותיות וארוכות שנים הודות לתהליך קפדני ומקצועי שיש לבצע בפרויקטים מהסוג הזה.

גלריית תמונות

כיצד מתבצע תהליך קרצוף / ריבוד כביש?

ריבוד מהווה חידוש שכבת אספלט, והוא מתבצע באופן הבא:

  1. הכנת פני השטח – הכנת האזור המיועד לחידוש כביש או סלילת כביש חדש.
  2. הנחת שכבות אספלט – בתהליך ריבוד אספלט מניחים מספר שכבות זו על גביי זו ומהדקים אותן יחדיו. הודות לתהליך הזה, נוצר משטח אספלט חזק במיוחד שניתן לנסוע עליו. לשם הריבוד, יש צורך להשתמש בכלים כבדים וציוד מכני הנדסי הכולל טרקטורונים, מהדקי קרקע, פטיש חציבה פניאומטי, ועוד.
  3. תיקון הכביש – כבישים צריכים להיות חזקים על מנת לאפשר תנועה תקינה של כלי רכב. השכבה העליונה של כבישים היא זו שנשחקת הכי הרבה, ולכן חשוב לתקן אותה במקרה הצורך על ידי קרצוף השכבה העליונה, מילוי האספלט, החלקה שלו, והידוק החלק העליון שעבר תיקון.

תיקון וריבוד כבישים כרוך בלא מעט עבודה, תיאום בין גורמים רשמיים, וסגירה של כבישים לתנועה. על מנת שקרצוף/ריבוד כבישים יתבצע בצורה מיטבית והתוצאות יהיו אופטימליות, חשוב להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית בעלת ניסיון, מכונות מקצועיות, וציוד הנדסי מתאים.

בחברת שחר ופלג מחלב בע”מ תוכלו למצוא את כל הגורמים הללו בתוספת צוות מקצועי עם ניסיון של שני עשורים בתחום ריבוד וקרצוף כבישים. חברתנו אחראית למספר פרויקטים בקנה מידה גדול ברחבי ישראל שהוצאו לפועל באופן מקצועי. עבור פרויקט ריבוד או קרצוף כביש, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו ולגלות כיצד אנו יכולים לסייע לכם עבור כל פרויקט.

יצירת קשר מהירה!

    הזמנת עבודה לחצו לקבלת הצעת מחיר