עבודות עפר ופיתוח

עבודות עפר הן עבודות הנדסה מקדימות שכוללות הזזה והעברה של אדמה, עפר, סלעים וחומרים דומים, בכמויות משתנות כתלות בשטח המדובר.

עבודות עפר מבוצעות לרוב כעבודות מקדימות בטרם ביצוע עבודות אחרות כגון סלילת כבישים או בנייה של דבר מה.

לצורך ביצוען נדרש ציוד מכני הנדסי כגון דחפורים ושופלים, מחפרות ומגרדות וכן, משאיות עפר לפינוי הכמויות הרלבנטיות.

על מנת לבצע עבודות עפר בהצלחה, צריך לשלוט היטב בידע הקשור בהנדסה גאוטכנית, הקשורה בנוזליות העפר וחיכוך, וכן יש לאמוד נכונה את הכמויות הרלבנטיות כך שנפח העבר המפונה יתאים לנפח האזור אליו הוא אמור להגיע.

המטרה היא להקטין ככל שניתן את מרחק התזוזה.

חישוב זה מבוצע על ידי מחשב ותוכנה ייעודית, אשר מחשבת בנוסף לכך גם את דרך הפעולה האופטימלית מבחינת עלויות הגרירה או הדחיפה של העפר (אך לא עבור המרחק הזה).

במהלך עבודות עפר, כמויות החומר יכולות להגיע למיליוני מטר מעוקב, אותו יש להזיז ממקום למקום.

הדבר מתאפשר הודות לציוד הנדסי כבד וגדול המבצע את העבודות ביעילות רבה.

גלריית תמונות

יתרונות

  • ציוד מתקדם – לחברה שלנו יש את כל הציוד ההנדסי הרלבנטי הנדרש לצורך ביצוע העבודות בצורה הטובה ביותר, כגון טרקטורים, דחפורים, מגרדות, שופלים ועוד.
  • צוות עובדים מיומן ומקצועי – הצוות המקצועי של החברה שלנו יודע בדיוק מה צריך לבצע בטרם כל פעולה או עבודה, לו יש את הידע המתאים והרחב לצורך עבודות אלו ובין היתר כיצד לטפל בשטחים מסוגים שונים, קשים או רכים. כל זאת על מנת לקבל את התוצאות הדרושות ובצורה הטובה ביותר.
  • ניסיון רב בתחום – הצוות הינו בעל ניסיון רב שנים, אותו הוא מיישם בבואו לאתר בדיוק את העבודה המקדימה הנדרשת ולבצעה על הצד הטוב ביותר.

שאלות ותשובות

מה כוללות עבודות עפר?

עבודות אלו כוללות סלילת כבישים, הנחת מסילות רכבת, הקמת סכרים וסוללות עפר, חפירת תעלות, יישור של שטח לקראת בנייה או סלילה וכן לצורך פריצת דרכים.

מתי מבצעים עבודות עפר?

בטרם ביצוע העבודות שהחברה מציעה, למשל בניית חניון או סלילית כביש, יש לבצע התאמות של השטח לעבודה או הפרויקט המיועד. התאמות אלה מבוצעות באמצעות עבודות עפר על ידי שיטוח של השטח, פינוי חומר, הוספת שכבות לפני סלילה וכד’.

למה לבחור בחברה שלנו לביצוע עבודות מסוג זה?

החברה שלנו יודעת בדיוק מה צריך לבצע בטרם כל פעולה או עבודה, לחברה יש את הידע המתאים והניסיון הנדרש על מנת לאתר בדיוק את העבודה המקדימה הנדרשת ולבצעה על הצד הטוב ביותר. בנוסף, החברה יודעת כיצד לטפל בשטחים מסוגים שונים, קשים או רכים, כל זאת על מנת לקבל את התוצאות הדרושות. כמו כן, לחברה יש את כל הציוד ההנדסי הרלבנטי הנדרש לצורך ביצוע העבודות בצורה הטובה ביותר.

אילו שימושים נוספים יש לעבודות עפר?

עבודות עפר משמשות רבות את הצבא, את היחידות הרלבנטיות בהנדסה צבאית, בהיבט המגננתי, בבניית ביצורים ועמדות מגן מפני אש אויב שכוללות אש תותחים וטילים נגד טנקים, חפירים, תעלות נ”ט, שוחות מגן וחסימות. בהיבט המתקפי, עבודות עפר משמשות על מנת להתגבר על ביצורי האויב באמצעות פריצת דרכים, מילוי תעלות, הריסת סוללות ועוד.

יצירת קשר מהירה!

    הזמנת עבודה לחצו לקבלת הצעת מחיר