חידוש אספלט בחניה

חידוש אספלט בחניות

חברת שחר ופלג מחלב בע”מ מציעה עבודות מורכבות של חידוש חניות וחניונים.
כדי לבצע עבודות אלה נדרש ציוד סלילה מתקדם כמו מכבשי ברזל, מפזרת אספלט ומכבש פנאומטי להידוק התערובת והאספלט.
כמו כן, חברתנו מפעילה צוות מנוסה ומקצועי בתחום.

במידה ואתם זקוקים לחידוש חניון או לחידוש חנייה,
השאירו פרטים בטופס או חייגו עכשיו 072-3927548
ונשלח אליך במהירות, וללא כל התחייבות מצידך,
נציג מקצועי לייעוץ ומתן הצעת מחיר אטרקטיבית.

איתך בכל פרויקט

חברת שחר ופלג מחלב בע”מ שמחה לעמוד לשירותך בכל פרויקט של חידוש חניות וחניונים.

אנו מזמינים אותך להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים, וליהנות משירות מקצועי ויחס אישי לכל אורך שלבי הפרויקט, וממחירים משתלמים ונוחים.

גלריית תמונות

ניסיון ומוניטין רב

חברת שחר ופלג מחלב בע”מ מתמחה בעבודות אספלט וסלילת כבישים. בתחום החניות והחניונים מציעה החברה ניסיון וידע רב ולכל פרויקט היא ניגשת תוך בדיקות עמוקות של השטח והבנת צרכי הלקוח.

בהתאם לאופן השימוש ולמיקום החנייה או החניון תציע החברה תכנית מפורטת ותייעץ ללקוח כיצד לבנות את החנייה או החניון ברמה הגבוהה ביותר ולנוחיות המשתמשים, תוך התחשבות במפגעי רעש והכנת תשתיות נדרשות בהתאם לחוק כמו מערכת ניקוז יעילה, הכנת תשתיות חשמל, מים וביוב וסימון החנייה או החניון.

החברה השלימה לאחרונה מספר פרויקטים ברחבי הארץ ובהם פרויקטים לקרן קיימת לישראל הכוללים דרכי גישה, מגרשי חנייה ושבילים, פרויקט באמפי- פארק ים אשדוד אשר כלל סידור והכנת תשתית לפני סלילה וסלילת אספלט תוך שמירה על שיפועים וניקוזים של מים, חניות וחניונים בבתים משותפים בדרום ועוד.

שלבי עבודה

  • כאשר חברת שחר ופלג מחלב בע”מ מקבלת בקשה לחידוש חנייה או חניון היא שולחת נציג כדי לבדוק את השטח ולבדוק לעומק את מהות הפרויקט.
  • הבדיקה כוללת בחינת המבנה הטופוגרפי של השטח, זיהוי תשתיות כמו קווי חשמל, צנרת מים וביוב וכבלי תקשורת, ובחינת עבודות עפר ותשתיות שנעשו עוד קודם במקום.
  • כך יכולה החברה להחליט על פעולות מוקדמות טרם עבודת הסלילה כמו פינוי פסולת, עקירת עצים, יישור השטח, השבחת מערכת הניקוז ועוד.
  • חידוש חניות וחניונים כולל קרצוף האספלט במכשור מתקדם והשבחת האספלט המקורצף באמצעות פולימרים וחומרים איכותיים נוספים.
  • את התערובת המשובחת מפזרים באופן שווה על השטח ובאמצעות מכבש ברזל מהדקים ודוחסים את האספלט ובאמצעות מכבש פנאומטי עם גלגלי גומי מצופפים את האספלט. כדי להשלים את העבודה יש לסמן את החניות ודרכי הגישה, להתקין מעקות בטיחות וגדרות ולהשלים את מערכת התאורה במקום.

שאלות ותשובות

מה נדרש לצורך עבודות חידוש חניות וחניונים?

ציוד סלילה מתקדם (מכבשי ברזל, מפזרת אספלט, מכבש פנאומטי להידוק התערובת והאספלט), אך כל זאת אינו מספיק ללא צוות מנוסה, אמין ומקצועי.

כיצד מתבצעת יצירת הקשר וההזמנה לעבודה?

ניתן להשאיר פרטים באתר, ניצור עמך קשר. לאחר מכן, נשלח אליך, במהירות וללא התחייבות מצדך, נציג מקצועי שיגיע לבחון את החניה או החניון, יספק עבורך ייעוץ מקצועי ויכין לך הצעת מחיר משתלמת.

מה כוללת בחינת הנציג המקצועי?

בחינת המבנה הטופוגרפי של השטח, זיהוי תשתיות כמו קווי חשמל, צנרת מים וביוב, וכבלי תקשורת, בחינת עבודות עפר ותשתיות שנעשו קודם לכן.

מהי מטרת הביקור של הנציג המקצועי?

מעבר להיכרות ראשונית ומתן הצעת מחיר, תוצאות הבחינה של הנציג המקצועי מכתיבות את הפעולות טרם תחילת עבודת הסלילה כגון פינוי פסולת, עקירת עצים, יישור השטח, השבחת מערכת הניקוז ועוד.

למה לבחור בחברה שלנו?

אנו מתמחים בעבודות אספלט וסלילת כבישים. לחברה ידע וניסיון רב אותם היא מיישמת בכל פרויקט, תוך בדיקות מעמיקות של השטח וכן הבנת צרכי הלקוח. החברה מעסיקה צוות מקצועי, אמין ומנוסה ובעל ידע רב בתחום. לראיה, מעגל הלקוחות הרחב והמרוצה של חברה שזכה לשירות מקצועי ויחס אישי ואדיב לכל אורך שלבי הפרויקט וכן, למחירים משתלמים ונוחים.

יצירת קשר מהירה!

    הזמנת עבודה לחצו לקבלת הצעת מחיר